Karolina
T: 608 504 164
Adres
ul. Srebrna 6, 41-819 Zabrze
E-mail
napiszdomnie@studiomaciej.pl

Zespół

Zespół
Magdalena Ziółkowska

Pomysłodawczyni oraz współtwórca Studia Artystycznego Maciej. Muzyka towarzyszy jej od najmłodszych lat. Przeszła przez wszystkie szczeble kształcenia w tym kierunku – począwszy od muzycznego przedszkola, a skończywszy na uzyskaniu dyplomu Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie. Obecnie pracuje zawodowo jako wykładowca na studiach podyplomowych oraz nauczyciel Państwowej Szkoły Muzycznej w Gliwicach. Autorka piosenek i książek o muzyce dla dzieci. Miłośniczka muzyki, a w szczególności rozwoju muzycznego najmłodszych dzieci. Prywatnie mama dwóch córek. Zdobyła I miejsce w konkrusie Zabrzański Biznesplan 2014 za projekt Laboratorium Doktora Łodygi.

W Studiu Artystycznym Maciej jest dyrektorem artystycznym. Jej zadaniem jest dbanie o wysoką jakość zajęć, koordynację programów nauczania, PR, oprawę artystyczną oraz odkrywanie i pielęgnowanie dziecięcych talentów.

Karolina Jędryszek

Współtwórca Studia Artystycznego Maciej. Posiada wykształcenie wyższe medyczne, z zawodu jest ratownikiem medycznym z 5-letnim doświadczeniem pracy w Systemie Ochrony Zdrowia. Obecnie jest doktorantką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Z muzyką jest związana od dziecka, posiada średnie wykształcenie muzyczne. Przez 5 lat prowadziła zajęcia taneczne dla dzieci oraz jest animatorem czasu wolnego dzieci i młodzieży. Ma kilkuletnie doświadczenie w pracy administracyjnej, księgowej i organizacyjnej. Wielokrotnie organizowała warsztaty, konkursy, happeningi oraz animacje dla dzieci przy imprezach masowych. Zdobyła III miejsce w konkursie Zabrzański Biznesplan 2015 za projekt Mali Medycy. 

W Studiu Artystycznym Maciej jest dyrektorem ds. rozwoju, odpowiedzialna jest za marketing, zarządzanie oraz obsługę klienta.

 

Wiktoria Dąbrowska

Studentka pedagogiki na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Od małego była umysłem ścisłym, w głowie jej było miejsce tylko dla matematyki i fizyki. Jednak, gdy rozpoczęła przygodą pracy z dziećmi jej życie zmieniło się o 180 stopni. Aktualnie jest trenerem DI i animatorem czasu wolnego. W wolnym czasie poszukuje i poszerza swoją wiedzę na temat tańców animacyjnych dla dzieci, jeździ na rowerze, rolkach, pływa, maluje rysuje i spędza czas z przyjaciółmi. W przyszłości widzi się jako nauczyciel wychowania przedszkolnego.

W Studiu Artystycznym Maciej jest koordynatorem ds. artystycznych urodzin i prowadzi zajęcia dla najmłodszych - Szkraby.

Kozak Anna

Jej przygoda w Studio Artystycznym Maciej rozpoczęła się w 2015 roku. Zanim zaczęła pracę z dziećmi, nie spodziewała się ile radości może dać połączenie pracy z zabawą. Ukończyła Liceum Plastyczne w Zabrzu z tytułem plastyk, fotograf. Obecnie realizuje się w zawodzie jako technik dentystyczny oraz higienistka stomatologiczna. Ukończyła szkolenia: Animatora gier i zabaw, Animatora zabaw dziecięcych, Mistrza Animacji, Animacji czasu wolnego, z pierwszej pomocy, wychowawcy wypoczynku, trenera Destination Imagination.

W Studiu Artystycznym Maciej jest koordynatorem ds. animacji. 

 

 

Magdalena Dusza

Nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Na co dzień pracuje w przedszkolu, w wolnych chwilach czyta, jeździ na rowerze, pływa, a kiedy czasu jest trochę więcej wyrusza w góry. Dodatkowo jest dyplomowaną Opiekunką dziecięcą i Asystentem osób niepełnosprawnych. W czasie wakacji zamienia się w wychowawcę kolonijnego i od 5 lat jeździ z nami na wszystkie obozy. Jest licencjonowanym instruktorem programu Destination Imagination i ma doświadczenie w przygotowywaniu do Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności.

W Studiu Artystycznym Maciej prowadzi kreatywne zajęcia Destination Imagination - DI.

Weronika Dercz

Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 6 lat. Specjalizuje się w tańcu współczesnym z elementami klasyki, zna także podstawy hip hopu. Doskonale wie, jak ekscytujący, a zarazem stresujący potrafi być każdy występ na scenie. Jak ważne są przygotowania do prezentacji, dyscyplina i wspólne przeżycia z rówieśnikami. Kocha pracę z dziećmi, a już w szczególności wspólną radość z odniesionych sukcesów. Występowała miedzy innymi na deskach Teatru Nowego w Zabrzu, Teatru Roma oraz w Sali Kongresowej w Warszawie. Prywatnie tancerka zespołu „Teatr Wyobraźni” działającym w Ośrodku Tańca Współczesnego i Edukacji Baletowej Gronex. Obecnie studiuje psychologię na Uniwesytecie Śląskim w Katowicach.

W Studiu Artystycznym Maciej jest instruktorem grup tanecznych - Baletki i Ecarte. 

Dominika Dąbrowska

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych w Zabrzu o specjalizacji dekorator wnętrz, form użytkowych. Po zabrzańskim plastyku wybrała drogę związaną z edukacją młodych ludzi. Ukończyła edukację wczesnoszkolną z wychowaniem przedszkolnym oraz studiów podyplomowych z zakresu oligofrenopedagogiki. Swoją przygodę z plastyką rozpoczęła już w dzieciństwie, uczęszczając na kółko plastyczne. Następnie to szkoła plastyczna otwarła jej drzwi na wiele możliwości pracy artystycznej. Dziś już wie, że to praca z dziećmi daje satysfakcję, radość i jest odpowiednią drogą zawodową. Sztuki plastyczne to jej pasja. O sobie mówi: „Pragnę z młodymi ludźmi tworzyć i bawić się sztuką. Z każdym dniem uczymy się czegoś nowego, a ja chcę współpracować, wspierać, rozwijać, pobudzać twórczo swoich podopiecznych. Pragnę to życie przeżyć, patrząc na małych artystów i cieszyć się z ich postępów każdego dnia”. W ramach rozwoju artystycznego ukończyła kurs Ceramiki I stopnia i poszerzyła wiedzę z zakresu przedmiotu techniki i plastyki w Collegium da Vinci. Od 4 lat pracuje w szkole specjalnej gdzie prowadzi zajęcia rewalidacyjne, świetlicowe, uczy plastyki w klasach oraz oddziałach terapeutycznych a także prowadzi kółko garncarskie.

W plenerze uwielbia malować pejzaże różnymi technikami malarskimi. Natomiast w swojej pracowni układa kompozycje kwiatowe, wypala w drewnie za pomocą pirografu różnorodne motywy i bawi się gliną tworząc wielorakie formy.

W Studiu Artystycznym Maciej prowadzi zajęcia plastyczne od 5 lat. Dziś zajęcia zmieniły nazwę i stają się zajęciami szeroko pojętej sztuki - Art inspiracje.

Ewelina Stanek

Studentka Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie na kierunku Marketing i sprzedaż. Jej przygoda z dziećmi zaczęła się w Związku Harcerstwa Polskiego, gdzie obecnie jest instruktorem Hufca Dąbrowa Górnicza w stopniu przewodnika. Z zawodu posiada tytuł Fototechnika, ale sercem jest przede wszystkim animatorem. Ukończyła wiele kursów i szkoleń w tym kierunku m.in.: Animator Czasu Wolnego, Mistrz Animacji, Taniec w Animacji, Facepainting I i II stopień. Prowadzi animacje od urodzinowych po te na większą skalę, jak festyny czy bale karnawałowe, bo praca z mikrofonem i setką dzieci daje jej największą radość.

W Studiu Artystycznym Maciej jest animatorem oraz wychowawcą.

Martyna Romaniuk

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Śląskim z wieloletnim doświadczeniem jako nauczyciel i lektor języka angielskiego. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Prywatnie mama trójki dzieci w bardzo różnym wieku o szerokich zaineresowaniach i niespożytej energii. W swojej pracy realizowała projekty międzynarodowe.

W Studiu Artystycznym Maciej poprowadzi zajęcia Art English.

Sandra Sojka

Studentka Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach na kierunku Kompozycja, Dyrygentura i Teoria Muzyki. Od dziecka śpiewała, tańczyła i grała w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną w Chorzowie w klasie fortepianiu. Prowadzi dwa chóry w Bytomiu i chór I stopnia w PSM Gliwicach. Dodatkowo pracuje w Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej ucząc dzieci gry na fortepianie oraz emisji głosu z dykcji. Brała udział w różnych warsztatach chóralnych. Poza muzyką jej drugą miłością jest matematyka (liceum o profilu matematyczno-informatycznym).

Prywatnie, uwielbia spędzać czas z przyjaciółmi i podróżować.

W Studiu Artystycznym Maciej prowadzi zajęcia zespołów wokalnych oraz indywidualne zajęcia ze śpiewu.