Karolina
T: 608 504 164
Adres
ul. Srebrna 6, 41-819 Zabrze
E-mail
napiszdomnie@studiomaciej.pl

Zespół

Zespół
Magdalena Ziółkowska

Pomysłodawczyni oraz współtwórca Studia Artystycznego Maciej. Muzyka towarzyszy jej od najmłodszych lat. Przeszła przez wszystkie szczeble kształcenia w tym kierunku – począwszy od muzycznego przedszkola, a skończywszy na uzyskaniu dyplomu Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie. Obecnie pracuje zawodowo jako wykładowca na studiach podyplomowych oraz nauczyciel Państwowej Szkoły Muzycznej w Gliwicach. Autorka piosenek i książek o muzyce dla dzieci. Miłośniczka muzyki, a w szczególności rozwoju muzycznego najmłodszych dzieci. Prywatnie mama dwóch córek. Zdobyła I miejsce w konkrusie Zabrzański Biznesplan 2014 za projekt Laboratorium Doktora Łodygi.

W Studiu Artystycznym Maciej jest dyrektorem artystycznym. Jej zadaniem jest dbanie o wysoką jakość zajęć, koordynację programów nauczania, PR, oprawę artystyczną oraz odkrywanie i pielęgnowanie dziecięcych talentów.

Karolina Jędryszek

Współtwórca Studia Artystycznego Maciej. Posiada wykształcenie wyższe medyczne, z zawodu jest ratownikiem medycznym z 5-letnim doświadczeniem pracy w Systemie Ochrony Zdrowia. Obecnie jest doktorantką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Z muzyką jest związana od dziecka, posiada średnie wykształcenie muzyczne. Przez 5 lat prowadziła zajęcia taneczne dla dzieci oraz jest animatorem czasu wolnego dzieci i młodzieży. Ma kilkuletnie doświadczenie w pracy administracyjnej, księgowej i organizacyjnej. Wielokrotnie organizowała warsztaty, konkursy, happeningi oraz animacje dla dzieci przy imprezach masowych. Zdobyła III miejsce w konkursie Zabrzański Biznesplan 2015 za projekt Mali Medycy. 

W Studiu Artystycznym Maciej jest dyrektorem ds. rozwoju, odpowiedzialna jest za marketing, zarządzanie oraz obsługę klienta.

 

Wiktoria Dąbrowska

Studentka pedagogiki na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Od małego była umysłem ścisłym, w głowie jej było miejsce tylko dla matematyki i fizyki. Jednak, gdy rozpoczęła przygodą pracy z dziećmi jej życie zmieniło się o 180 stopni. Aktualnie jest trenerem DI i animatorem czasu wolnego. W wolnym czasie poszukuje i poszerza swoją wiedzę na temat tańców animacyjnych dla dzieci, jeździ na rowerze, rolkach, pływa, maluje rysuje i spędza czas z przyjaciółmi. W przyszłości widzi się jako nauczyciel wychowania przedszkolnego.

W Studiu Artystycznym Maciej jest koordynatorem ds. artystycznych urodzin.

Kozak Anna

Jej przygoda w Studio Artystycznym Maciej rozpoczęła się w 2015 roku. Zanim zaczęła pracę z dziećmi, nie spodziewała się ile radości może dać połączenie pracy z zabawą. Ukończyła Liceum Plastyczne w Zabrzu z tytułem plastyk, fotograf. Obecnie realizuje się w zawodzie jako technik dentystyczny oraz higienistka stomatologiczna. Ukończyła szkolenia: Animatora gier i zabaw, Animatora zabaw dziecięcych, Mistrza Animacji, Animacji czasu wolnego, z pierwszej pomocy, wychowawcy wypoczynku, trenera Destination Imagination.

W Studiu Artystycznym Maciej jest koordynatorem ds. animacji. 

 

 

Magdalena Dusza

Nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Na co dzień pracuje w przedszkolu, w wolnych chwilach czyta, jeździ na rowerze, pływa, a kiedy czasu jest trochę więcej wyrusza w góry. Dodatkowo jest dyplomowaną Opiekunką dziecięcą i Asystentem osób niepełnosprawnych. W czasie wakacji zamienia się w wychowawcę kolonijnego i od 5 lat jeździ z nami na wszystkie obozy. Jest licencjonowanym instruktorem programu Destination Imagination i ma doświadczenie w przygotowywaniu do Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności.

W Studiu Artystycznym Maciej prowadzi kreatywne zajęcia Destination Imagination - DI.

Marta Schnura

Mezzosopran – obecnie studentka trzeciego roku wydziału wokalno-instrumentalnego Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. W wieku 9 lat rozpoczęła edukację muzyczną w Szkole Muzycznej w Gliwicach, gdzie oprócz nauki gry na skrzypcach, rozwijała się w dziecięcym zespole wokalno-tanecznym „Etiuda” pod kierunkiem pani Magdaleny Ziółkowskiej. Wraz z zespołem zdobyła liczne nagrody oraz aktywnie uczestniczyła w sesjach nagraniowych piosenek dla dzieci. W tym czasie zdobywała swoje pierwsze nagrody indywidualne na konkursach piosenki dziecięcej. Drugą jej pasją jest muzyka dawna. Od dzieciństwa związana jest z zespołem muzyki dawnej „Tibiarum Scholares”, z którym zdobyła szereg nagród, m.in. nagrodę Ministra Edukacji Narodowej, Prezydenta miasta Gliwice, Starosty Świętokrzyskiego, oraz pierwsze miejsca z wyróżnieniem na Międzynarodowym Konkursie Zespołów w Neerpelt w Belgii w 2011 i 2013 roku. W 2014 roku zdobyła I nagrodę i tytuł laureata w 12 Międzynarodowym Konkursie Interpretacji Pro Bohemia w Ostravie. Te osiągnięcia zostały zwieńczone dyplomem i statuetką Gliwickiej Gali Młodych Talentów „Zwiastuny 2014”.

W Studiu Artystycznym Maciej prowadzi zajęcia indywidualne ze śpiewu oraz jest drugim instruktorem Zespołu wokalnego Pauza.

Weronika Dercz

Swoją przygodę z tańcem zaczęła w wieku 6 lat. Specjalizuje się w tańcu współczesnym z elementami klasyki, zna także podstawy hip hopu. Doskonale wie, jak ekscytujący, a zarazem stresujący potrafi być każdy występ na scenie. Jak ważne są przygotowania do prezentacji, dyscyplina i wspólne przeżycia z rówieśnikami. Kocha pracę z dziećmi, a już w szczególności wspólną radość z odniesionych sukcesów. Występowała miedzy innymi na deskach Teatru Nowego w Zabrzu, Teatru Roma oraz w Sali Kongresowej w Warszawie. Prywatnie tancerka zespołu „Teatr Wyobraźni” działającym w Ośrodku Tańca Współczesnego i Edukacji Baletowej Gronex. Obecnie studiuje psychologię na Uniwesytecie Śląskim w Katowicach.

W Studiu Artystycznym Maciej jest instruktorem trzech grup baletowych oraz zespołu tańca współczesnego.

Dominika Dąbrowska

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych w Zabrzu z tytułem plastyka, dekoratora wnętrz oraz form użytkowych. Dzięki studiom uzyskała tytuł magistra w specjalizacji edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym oraz ukończyła studia podyplomowe z zakresu oligofrenopedagogiki. Swoją przygodę z plastyką rozpoczęła już w dzieciństwie, uczęszczając na kółko plastyczne. Następnie to szkoła plastyczna otwarła jej drzwi na wiele możliwości pracy artystycznej. Do niedawna przyszłość zawodową wiązała z florystyką i rękodziełem. Dziś już wie, że to praca z dziećmi daje satysfakcję, radość i jest odpowiednią drogą zawodową. Sztuki plastyczne to jej pasja. O sobie mówi: „Pragnę z młodymi ludźmi tworzyć i bawić się sztuką. Z każdym dniem uczymy się czegoś nowego, a ja chcę współpracować, wspierać, rozwijać, pobudzać twórczo swoich podopiecznych. Pragnę to życie przeżyć, patrząc na małych artystów i cieszyć się z ich postępów każdego dnia”.

W Studiu Artystycznym Maciej prowadzi zajęcia plastyczne od 3 lat. Dziś zajęcia zmieniły nazwę i stają się zajęciami szerokopojętej sztuki - Art inspiracje.

Maja Janusz

Z wykształcenia Dietetyk Kliniczny, studentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach poszerzająca swoje wykształcenie o specjalizację psychodietetyka. Od 2012 roku wychowawca kolonijny oraz animator czasu wolnego. Z natury bardzo ciekawska dusza z zamiłowaniem do wszelkich form plastycznych i technicznych: od ołówka poprzez farby do szlifierki i młotka. Od dzieciństwa pasjonatka malarstwa tego na płótnie jak i na ścianie, która każdą wolną chwilę spędza z pędzlem w ręku. Największą radość jednak daje jej praca z dziećmi i możliwość dzielenia się z nimi radością tworzenia. Współpracuje z nami od 4 lat.

W Studiu Artystycznym Maciej prowadzi zajęcia Konstruktorzy.

Damian Twarowski

Student III roku Mechatroniki na Politechnice Śląskiej w Gliwicach, wychowawca, wolontariusz, animator, harcerz, wieloletni instruktor Związku Harcerstwa Polskiego w stopniu przewodnika, drużynowy 25 Dąbrowskiej Drużyny Harcerskiej "astra", fan fantastyki i gier strategicznych oraz komputerowych, złota rączka, technik mechatronik oraz absolwent Zespołu Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej, współczesny "człowiek renesansu". Z przedmiotami ścisłymi (chemią, matematyką, fizyką, przyrodą itp.) obeznany od lat. Wielokrotny stypendysta Prezesa Rady Ministrów oraz Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza dla najzdolniejszej młodzieży, uczestnik i laureat olimpiad przedmiotowych i technicznych, amator survivalu. Sportową duszę uaktywnia wsiadając na rower. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą.

W Studiu Artystycznym Maciej prowadzi zajęcia Mały Einstein oraz Laboratorium dr. Łodygi.

Martyna Romaniuk

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Śląskim z wieloletnim doświadczeniem jako nauczyciel i lektor języka angielskiego. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Prywatnie mama trójki dzieci w bardzo różnym wieku o szerokich zaineresowaniach i niespożytej energii. W swojej pracy realizowała projekty międzynarodowe.

W Studiu Artystycznym Maciej poprowadzi zajęcia Art English.

Santiago Núñez Fernández

Ojciec dwóch cudownych synów i nauczyciel języka hiszpańskiego. Od dziecka wraz ze swoją rodziną żył w różnych krajach i kulturach. Jego uszy pochłaniały języki i akcenty z całego świata. Prawdopodobnie dlatego tak ceni umiejętność posługiwania się językiem obcym. "Znajomość i umiejętność porozumiewania się w innych językach otwiera przed nami drzwi do poznania świata", mówi. W Santiago de Compostela studiował techniki M.I.S. (Metody Integracji Społecznej), Rozwój Wspólnot i Społeczności Lokalnych i Dynamikę Czasu Wolnego. Doświadczenie zawodowe dało mu możliwość pracy w centrum rozwoju organizującym kolonie letnie dla dzieci, gdzie aktywnie uczestniczył jako opiekun. Podczas swojej drogi do rozwoju napotkał wielu wartościowych nauczycieli, ale jak sam mówi, "moimi Wielkimi Mistrzami są moje dzieci, od których uczę się każdego dnia".

Ten szeroki wachlarz doświadczeń zawodowych i osobistych sprawił, że przeistoczył się w nauczyciela języka hiszpańskiego. Uczniom chce przekazać swoje zamiłowanie do języka poprzez miłe podejście, techniki komunikacyjne, gry i zabawy oraz wspomaganie kreatywności.

W Studiu Artystycznym Maciej prowadzi zajęcia z języka hiszpańskiego.

Marta Wysocka

Właścicielka firmy Dziecięca Akademia Ruchu Sakura, współpracuje ze studiem już 4 lata. Jest magistrem Wychowania Fizycznego oraz Instruktorem Judo. Od 1996 roku uprawia judo, reprezentowała barwy GKS „Czarni” Bytom na arenach ogólnopolskich. Dzięki tej dyscyplinie sport stał się jej pasją. Świadomość potrzeby ruchu oraz konsekwencji jego braku sprawiła, że postanowiła dzielić się wiedzą i umiejętnościami, które nabyła na macie i w czasie studiów z innymi. Łącząc sport i pracę z dziećmi, spełnia swoje marzenia.

W Studiu Artystycznym Maciej jej pracownicy prowadzą zajęcia judo.